My Cart

About Us

Meltem Optik Hakkında

1996 yılında İstanbul merkezli bir işletme olarak kurulan Meltem Optik, sektör lideri olma hedefiyle yola çıkmıştır. Hermod Paris, Kampana ve Escalade markalarıyla Türkiye ve tüm dünyada her geçen gün büyüyerek optik çerçeve ve güneş gözlüğü sektörünün en büyük markası olduğunu kanıtlamıştır.

Biz Kimiz

Meltem Optik sektör profesyonellerinden ve teknisyenlerinden oluşan ekibiyle 1996 yılında yolculuğuna başlamıştır. Önce ithalatçı olarak sonra optik çerçeveli gözlük ürünleri distribütörü olarak devam etmektedir. Gözlük sektöründeki teknolojik gelişmelere bağlı olarak, Hermod Paris, Kampana ve Escalade markalarıyla kalite ve memnuniyet odaklı bir işletme olarak bilinmektedir. 

Misyonumuz

Misyonumuz, en kaliteli gözlükleri en uygun fiyata sunarak tüm müşterilerimize fiyat ve performans açısından en yüksek ürünü sunmaktır. Ayrıca, tüm sipariş sürecini en sorunsuz hale getirmek için her siparişi üstün müşteri hizmetleri ile destekliyoruz.

Neler Yapıyoruz?

En son modern malzemeleri, üretim ve pazarlama sistemini kullanarak ürünlerimizi doğrudan sizlere ulaştırıyoruz. Farklı kategorilerdede yaklaşık 300+ en yeni ve modaya uygun modelleri stoklarımızda bulunduruyoruz. Türkiye ve dünyanın her yerinden müşteriler için farklı markalarda ürün yelpazesi sunuyoruz.

Yüksek Kalite

Kuruluşumuzdan bu yana tüm ithalat ve ihracat süreçleri boyunca yüksek kalite standartlarını korumaktadır. Yerel ve küresel pazardaki büyük başarımızın nedeni, kaliteyi ve yeniliği ilke edinmektir. Kullanılan malzeme ve işçilikten ödün vermeden yüksek kaliteli gözlükler sağlamaktadır.
Türkiye'nin En Büyük Toptan Gözlük Alışveriş Sitesine Hoşgeldiniz!